Ettevõttest

Luxtester.ee tekkis tänu suurele kirele parfüümide vastu. Meil on Teile proovimiseks sadu erinevaid, nii designer kui ka niche parfüüme.

Parfüümi testrite ostmine on väga populaarne. USA-s, Inglismaal ja mujal maailmas on selliseid E-poode kümneid - on täpselt õige aeg, et Eestis oleks oma. 

Enne meilt tellimist palun lugege läbi paar punkti:

* Me müüme ainult originaalparfüüme. Me tahame, et te telliks meilt ka edaspidi, võltsparfüümide müümine ei aitaks sellele kuidagi kaasa.

* Me dekandime lõhnu nende suurtest pakenditest väiksematesse spray pudelitesse, tehes Teile erinevate lõhnade proovimise odavamaks ja lihtsamaks.

* Meie testrid on saadaval 0,5ml, 1ml, 2ml, 3ml, 5ml ja 10ml suurustes. Lisainfot vaadake Meie pudelid lehelt.

* Pudelid, mida kasutame on uued, steriilsed ja neil ei ole logo ega muud märgistust mis viitaks parfüümi tootjale. Sildistame pudelid ise, nii et teate, mis parfüümiga tegu.

Lõhnatestrite ostmisel on palju plusse:

* Paljusid parfüüme ei olegi võimalik kuskil proovida, eriti niche parfüüme.

* Parfüümi peaks enne ostmist proovima oma nahal, kuna kõik parfüümid ei sobi kõigile ja samuti parfüümid püsivad erinevate inimeste peal erinevalt.

* Väikeseid testreid on väga mugav igal pool kaasas kanda.

* Annab võimaluse osta endale tähtsaks sündmuseks kallist parfüümi, ilma panka röövimata.

* Palju parem on omada 10-... erinevat parfüümi väikeses koguses, kui 2-3 parfüümi suures koguses. 

* Maailmas on väga palju väga häid parfüüme. Luxtester.ee pakutava teenuse kaudu saad kasutada kasvõi iga päev uut parfüümi - iga päev täis

avastamisrõõmu, leides selle käigus enda jaoks tõelisi pärle!

 

Küsimuste korral võtke ühendust info@luxtester.ee või +372 56472763. Võite küsida ka soovitusi, milliseid parfüüme valida ja muidugi on väga oodatud ka info, milliseid parfüüme sooviksite kindlasti meie kodulehel näha, kuna meie valik muutub ja täieneb  iga kuu mitmeid kordi.